Hakkımızda

9000m2 arsa üzerinde inşa edilen fabrika 6500m2 kapalı alanda, son teknoloji plastik film ve kesim makinalarıyla 7 gün 24 saat üretim yapan YILDUR PLASTİK, 1989 yılında plastik ambalaj sektöründe ‘Biz daha iyi nasıl üretir, daha güzel nasıl hizmet veririz?’ düşüncesiyle yola çıktı. Kurulduğu ilk günden bugüne de bağlılıkla ve kararlılıkla bu yönde hareket ediyor.

Türkiye’de birçok konuda ilkleri gerçekleştiren YILDUR PLASTİK, 2000’li yıllarda çok hızlı büyüme kaydetti. Bölgesel liderliğinin yanı sıra, Türkiye’deki sayılı poşet üreticileri arasında yer almaktadır.

YILDUR PLASTİK, daima yüksek kalite ve yüksek müşteri memnuniyetini hedeflediği gibi müşterilerine sektörde yeniliklerde sunar.

Geçmişten günümüze sürekli büyüme trendi yakalamasındaki en önemli faktör, alanındaki gelişmeleri sürekli olarak araştırmasıdır.

Vizyon

Plastik ve Ambalaj sektöründe;
Türkiye Pazarında liderliği elde etmek
Bölgesel bir güç olmak
İhracat hedefini yakalamak.

Misyon

Üretimde yüksek kalite ve düşük maliyetin sürdürülmesi, müşteri odaklı yapımızın korunması ile birlikte ’Yıldur Plastik ve üyeleri’ olarak sektöre ve müşterilerimize sürekli yatırım yapmak ve entegre ve modern teknolojiye sahip tesiste, standartlara uygun ürünler üretip ve hizmet etmek.

Ürünlerinin satışını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirmesinin yanı sıra, sürdürülebilirlik bilinci ile çevreyi korumak, iş sağlığı ve güvenliğini sağlamanın yanı sıra, topluma destek verip ve değer katmak.